Niedziela, 24 Marca 2019 - Marka, Gabriela, Katarzyny

Zatrzymanie podejrzanego o napad na bank [video]

Kartuscy kryminalni przy wsparciu policjantów z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego z Gdańsku zatrzymali 40-latka podejrzanego o napad na placówkę bankową w powiecie kartuskim. Mężczyzna usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia i został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 15 lat pozbawiania wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach przy wsparciu antyterrorystów z Gdańska zatrzymali w Gdyni mężczyznę podejrzewanego o napad na bank. Zdarzenie miało miejsce na początku marca w powiecie kartuskim. Sprawca wszedł do placówki bankowej i grożąc pracownicy przedmiotem przypominającym broń zażądał wydania pieniędzy, z którymi następnie uciekł.

Do rozwiązania tej sprawy zostali skierowani najlepsi funkcjonariusze wydziału kryminalnego kartuskiej jednostki. Policjanci działali wielotorowo, przesłuchiwali świadków, zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu, wykonali oględziny miejsca zdarzenia i prowadzili wzmożone działania operacyjne. Praca policjantów doprowadziła do Gdyni, gdzie funkcjonariusze zatrzymali 40-latka podejrzanego o ten czyn.

Mężczyzna usłyszał zarzuty dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu za co grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec zatrzymanego areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy.


                                                                   
Źródło: Nadesłane
2018-04-03 10:00 651

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.