Niedziela, 17 Lutego 2019 - Aleksego, Zbigniewa, Lukasza

Zatrzymano 22-letniego pseudokibica. Posiadał przy sobie narkotyki

24 kwietnia doszło do zatrzymania 22-latka, który złamał nałożony na niego sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a dodatkowo posiadał przy sobie amfetaminę. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać do rutynowej kontroli samochód osobowy marki Hyundai. Z uwagi na dziwne zachowanie kierującego pojazdem policjanci postanowili dokładnie sprawdzić co posiada przy sobie oraz w samochodzie. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się.

Znaleziono przy nim woreczek z białą substancją. Badania wskazały, że jest to amfetamina. Funkcjonariusze wraz z psem wyspecjalizowanym do poszukiwania zapachu narkotyków dokonali także przeszukania w miejscu zamieszkania 22-latka.

Mundurowi także tam znaleźli ukryte środki odurzające. Łącznie ujawniono ponad 40 gramów amfetaminy oraz sprzęt do porcjowania narkotyków. Za posiadanie znacznej ilości grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Ponadto po sprawdzeniu zatrzymanego w policyjnych systemach okazało się, że jest on powiązany z pseudokibicami jednej z trójmiejskich drużyn oraz kierował samochodem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za niestosowanie się do wyroku sądu grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.- informuje KPP w Kartuzach.
Źródło: KPP Kartuzy
2018-04-27 08:10 570

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.