Piątek, 22 Marca 2019 - Katarzyny, Boguslawa

Zawodnicy Fantom MMA Kartuzy z medalami Time of Masters

2 i 3 czerwca w Gdyni odbył turniej Baltic Cup organizowany przez federację Time of Masters. W turnieju uczestniczyło dwoje zawodników Kartuskiego Fantomu MMA.

Zawodnicy na co dzień trenujący w Kaszubskim Centrum Sportów Walki przy ulicy Węglowej 1h pod okiem Zbigniewa Hormańskiego zdobyli złoty i srebrny medal.

Świetnie spisał się Mateusz Elas 65,5 kg zdobywając złoty medal. ”Matez” w pięknym stylu rozprawił się ze swoimi oponentami zwyciężając wszystkie walki przed czasem. Drugi przedstawiciel kaszubskiej ziemi to Kamil Smętoch 77 kg, który uplasował się na drugim miejscu podium ulegając tylko w finale bardziej doświadczonemu zawodnikowi.

-Cieszymy się ze mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności i przywieść komplet medali. Mamy świetny obiekt do trenowania jakim jest Kaszubskie Centrum Walki, które sprzyja profesjonalnej pracy. Całkiem niedawno Kamil i Mateusz zaczynali swoją przygodę z Mieszanymi Sportami Walki i sukcesywnie dążyli do celu jaki uzyskali na Time of Masters. W MMA każdy znajdzie coś dla siebie- dodał trener zawodników Zbigniew Hormański.

Zawodnicy Fantom MMA Kartuzy walczyli w dwóch formułach- Graplinggu oraz MMA.

                                                               
Źródło: Nadesłane
2018-06-07 12:00 437

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.