Poniedziałek, 21 Stycznia 2019 - Agnieszki, Jaros?awa

Zawodnicy kartuskiej Rebelii brali udział w Mistrzostwach Polski Low-kick oraz w Pucharze Świata w Austrii

Ubiegły weekend był bardzo pracowity dla zawodników Rebelii. Wojownicy z Kartuz uczestniczyli w Mistrzostwach Polski Low-kick oraz w Pucharze Świata w Austrii.

Dolny Śląsk w tym roku gościł najlepszych zawodników w Ringowej formule low-kick. Legnickie mistrzostwa odwiedziło 249 zawodników z 75 klubów, którzy rywalizowali o miano najlepszego zawodnika kraju w formule low-kick.

Kartuzy reprezentowało 3 zawodników Michał Konkel, Adam Kryszewski oraz Kamil Mateja. Adam i Michał po raz pierwszy rywalizowali w ringu i przegrali swoje pierwsze walki co wykluczyło ich z dalszej rywalizacji.
                    

Zeszłoroczny medalista low-kick Kamil Mateja w pierwszej walce zdecydowanie zwyciężył zawodnikiem z Wrocławia 3:0 natomiast w kolejnej ulega zeszłorocznemu mistrzowi Polski 0:3 z Sanoka.


W tym samym czasie w stolicy Tyrolu w Pucharze Świata brała udział 4 osobowa grupa Rebelii wraz trenerem pełniącym role asystenta trenera kadry Polski w kickboxingu Patryka Zaborowskiego. Austriacki turniej przyciągnął 1149 zawodników z 220 klubów


         

Bardzo dobrze spisał się reprezentanci Kadry Narodowej, Mikołaj Krause oraz Nikodem Bigus, którzy przywieźli srebrny oraz brązowy medal.
Na dalszych pozycjach w klasyfikacji zostali sklasyfikowani Kacper Wierzba oraz Nikola Zaborowska, którzy przegrali swoje pierwsze walki z zawodnikami Słowenii oraz Węgier.

Serdeczne podziękowania dla Trenerów Andrzeja Garbaczewskiego z Siedlc oraz Witolda Kostki z Katowic którzy sekundowali zawodnikom Polskiej Floty Rebelia Kartuzy podczas nieobecności trenera Patryka Zaborowskiego w Legnicy.

Źródło: Nadesłane
2018-04-26 10:00 526

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.