Wtorek, 16 Października 2018 - Gawla, Ambrozego

Zawodnicy PCNP Rebelia Kartuzy uczestniczyli w Gali zawodowej Boksu i K1 w Pile oraz Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Full-contact w Kaliszu

W miniony weekend zawodnicy PCNP Rebelia Kartuzy uczestniczyli w Gali zawodowej Boksu i K1 w Pile oraz Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Full-contact w Kaliszu.

W gali K1 wystąpiło trzech Kaszubów Bartłomiej Arent, Nikodem Bigus oraz Joachim Żołnowski. Arent gładko rozprawił się z reprezentantem gospodarzy Dawidem Siekiem 3:0. W pojedynku Bigus vs Szymanowski sędziowie nie byli jednogłośni jeden z sędziów orzekł zwycięstwo Kartuzianina natomiast dwoje pozostałych zwycięstwo zawodnika z Piły.

Najwięcej Emocji dostarczyła walka Joachima Żołnowskiego i Dawida Nitka. Licznie zgromadzona widownia często nagradzała brawami zawodników walki wieczoru, w której Joachim przegrywa w 2 rundzie przez RSC.

Zawodnicy z Kartuz wrócili z jedną wygraną i dwoma przegranymi. 

W tym samym czasie w Kaliszu odbywały się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Full- contact, czyli zawodników w przydziale wiekowym 18-23. Na Mistrzostwach Rebelie Reprezentował Rafał Jaszczuk, który przywozi na Kaszuby medal srebrny i tytuł wicemistrza Polski Full-contact wagi superciężkiej.

Już w Piątek kolejne zmagania z udziałem zawodników na co dzień trenujących w Kaszubskim Centrum Sportów Walki w Kartuzach, Mistrzostwa Świata Seniorów w Kickboxingu, które odbędą się na Węgrzech. W składzie kadry narodowej zobaczymy Mikołaja Krause 84 kg oraz Kamila Mateja 69 kg.

Źródło: Nadesłane
2017-10-30 11:00 290

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.