Wtorek, 24 Listopada 2020 - Flory, Emmy, Chryzogona

Zbliża się koncert charytatywny "Dzieci – Dzieciom 2016”

Koncert Charytatywny Dzieci – Dzieciom to wizytówka Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kartuzach. Już 2 grudnia o godz. 17.00 po raz kolejny w murach tego budynku spotkają się na koncercie „Miłości naszej cud” wszyscy ci, którzy nie są obojętni na troski innych i nie boją się pomagać.

„Dzieci – Dzieciom 2016” to dar serca całej społeczności szkolnej i jej przyjaciół na rzecz rodzin, dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, by także w ich domach zapanowała świąteczna atmosfera. Już od kilkunastu dni w każdym zakątku szkoły trwają intensywne przygotowania uczniów do występów, aby jak najlepiej zaprezentować swoje talenty i zadziwić kolegów, rodziców, dziadków. Dookoła rozbrzmiewają świąteczne piosenki i mimo że do świąt jeszcze daleko, w „Dwójce” zapanowała już iście gwiazdkowa atmosfera.

W trakcie imprezy oprócz występów, odbędzie się licytacja fantów ofiarowanych przez rodziców uczniów. W holu szkoły koncertowi będzie towarzyszył kiermasz świątecznych ozdób, opakowań na prezenty i dekoracyjnych drobiazgów wykonanych przez uczniów i nauczycieli. Będzie można kupić oryginalne, wyjątkowe, a przede wszystkim niepowtarzalne bombki, stroiki, świąteczne szopki, girlandy, pudełeczka.

 

 

Źródło: Nadesłane: Andrzej Karczewski
2016-11-23 11:35 1030

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.