Sobota, 04 Kwietnia 2020 - Izydora, Waclawa

Zgłoś kandydata do nagrody „Kartëskô Skra”!

Burmistrz Kartuz zaprasza do zgłaszania kandydatów do nagrody „Kartëskô Skra” za zasługi i wybitne osiągnięcia w działalności na rzecz Gminy Kartuzy w roku 2018 w kategoriach: kultura, promocja, sport, przedsiębiorczość, pomagają innym.Uprawnionymi do zgłaszania kandydatów są: stowarzyszenia i organizacje, osoby prawne, korporacje zawodowe, zrzeszenia przedsiębiorców, instytucje, dyrektorzy placówek oświatowych, przedstawiciele mediów, mieszkańcy.

Zgłoszenia kandydata dokonuje się w formie wniosku na piśmie, który można pobrać ze strony internetowej Gminy Kartuzy www.kartuzy.pl (wejdź tutaj).

Zgłoszenia należy składać w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Kartuzach, ul. gen. J. Hallera 1 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kultura@poczta.kartuzy.pl, w terminie do 8 marca br. (piątek) do godz. 15.00.
Źródło: UM Kartuzy
2019-02-15 11:00 386

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php70/var/lib/php/session) in Unknown on line 0