Piątek, 14 Grudnia 2018 - Alfreda, Izydora, Jana

Zima będzie łagodna

Wyraźnie ociepla się klimat, co sprawia, że prawdziwe zimy będzie można podziwiać na starych fotografiach. Tegoroczna zima będzie łagodna i z umiarkowaną ilością białego puchu.

- Długoterminowe prognozy pogody przy obecnie zmieniającym się klimacie, to jak gra w totolotka – powiedział mgr Edmund Ulenberg ze Stacji Limnologicznej Uniwersytetu Gdańskiego w Borucinie.

Najbardziej trafne prognozy sprawdzają się maksymalnie z wyprzedzeniem tygodniowym albo dwutygodniowym. Zapytaliśmy zatem specjalistę, o prognozę pogody na najbliższe dwa tygodnie.

- Do końca miesiąca spodziewamy się dni zimowych, jednak w bardzo lekkim wydaniu. Kilka stopni mrozu, spadek temperatury czeka nas w nocy z poniedziałku na wtorek do trzech stopni poniżej zera. W takim łagodnym wydaniu zima będzie trwać półtora tygodnia. Po tym czasie wrócą dni jesienne, z dodatnią temperaturą, ale dżdżyste, wietrzne i szare. Największą bolączką naszej pogody jest brak słońca, które ma duży wpływ na nasze samopoczucie. W słoneczne dni napełniamy się od rana dużą dawką pozytywnej energii przekładając ją na cały dzień - opowiada Ulenberg.

Kolejne informacje pogodowe, zwłaszcza na Święta Bożego Narodzenia ukażą się w szóstym, przedświątecznym wydaniu Gazety Kartuskiej. Zapraszamy do lektury.


2015-11-23 14:30 997

Komentarze

~HonorMaxwell

Member XXL w odróżnieniu do innych produktów uderza w źródło problemu pozostawiając długotrwałe efekty , a nie jednorazowe. Suplement ten zbiera pochlebne opinie również wśród kobiet, które są zadowolone z efektów, jakie osiągają ich mężczyźni. Nie wierzysz? Sprawdź na stronie Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj recenzję w Strefie męskości . gel-titan.pl Stosując titan gel miałem większą ochotę na zbliżenia z partnerką. Przyjemność ze zbliżeń może i troszkę była lepsza niż bez stosowania produktu. Udało mi się uzyskać 2 dodatkowe centymetry długości. Miałem nadzieję na więcej, ale i tak jest nieźle. Titan gel a alternatywne środki. Na rynku mamy dostęp do wielu metod powiększania penisa. Dosyć dużą popularnością cieszą się tabletki na zwiększanie rozmiaru członka , które mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny, a co najważniejsze zapewniają dobre efekty.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.