Poniedziałek, 12 Kwietnia 2021 - Juliusza, Luboslawa, Zenona

ŻLF: Pierwszy punkt Zukovii

Do sporych niespodzianek dość w spotkaniach pierwszej oraz drugiej ligi, gdzie swoje mecze przegrywali faworycie. W Superlidze pierwszy punkt powędrował na konto Zukovii.
W sobotnie popołudnie doszło do zmiany lidera w rozgrywkach drugiej ligi. Na pierwszą pozycję w wskoczył Rockfin, który rozgromił Stoljar Niestępowo 7:1. Awans na top tabeli nie byłby jednak możliwe, gdyby nie porażka Kiełpina Górnego z Gabrexem Rutki 1:2 oraz remisu wicelidera - drużyny Usług Szklarskich Żukowo z Oldboys Żukowo 4: 4. W pozostałych grach SKS Vigo II Tuchom pokonał Leo Lniska 4:3, Radunia Glincz rozstrzelała osłabione KS Łapino aż 15:2, a Gryf Pępowo poradził sobie z Rych-Malik Team.
W pierwszej lidze doszło do dwóch niespodzianek. Najpierw, liderujący Elas Pol Niestępowo uległ SKS Vigo Tuchom 3: 4, a później Old Stars Chwaszczyno okazał się słabszy od 1912 Borkowo. W pozostałych starciach zanotowaliśmy następujące wyniki: Bayadera pokonała LZS Donimierz 3: 2, Gabrex Żukowo rozgromił Power Czaple 8:4, Acrylex Gdynia okazał się lepszy od Mini Sam Małkowo 5: 2, a Amigo Przyjaźń nie dało szans KS Banino, wygrywając 9:1.
W Superlidze pierwszy punkt zdobyła Zukovia, która zremisowała 4: 4 z Borkowem. W drugim meczu Krauz Oil Szemud pokonał 6: 1
Vamos Gdańsk, a chwile później Futsal & Beach Soccer Kolbudy zwyciężył 4: 3 Budmax Przodkowo. W kończącym kolejkę spotkaniu
Alex Namioty uległ liderowi Drago Gdańsk 2: 7.
Źródło: nadesłane
2016-01-25 15:40 1335

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.