Środa, 19 Czerwca 2019 - Gerwazego, Protazego

Zostań wolontariuszem! Nowy projekt Stowarzyszenia ,,Chmielno NON-STOP"

Rusza nowy projekt Stowarzyszenia Ludzi z Inicjatywą "Chmielno NON-STOP" - Warto zapukać do drzwi!. Obecnie trwa rekrutacja wolontariuszy."Warto zapukać do drzwi!" to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Ludzi z Inicjatywą „Chmielno NON- STOP". Celem programu jest integracja międzypokoleniowa, wzajemne zrozumienie i zwykła, ludzka rozmowa. Wierzymy, że różne pokolenia potrafią odnaleźć wspólny język, a otwarcie się na drugą osobę może dać wiele radości obu stronom.

"Warto zapukać do drzwi!"ma na celu integrację międzypokoleniową mieszkańców gminy Chmielno, aktywizację emerytów, osób starszych i samotnych, edukację i wychowanie młodego pokolenia, zaszczepianie u młodzieży szacunku do osób starszych oraz zapobieganie izolacji społecznej seniorów.

Projekt skierowany jest do osób doświadczonych, w zaawansowanym wieku. Osób samotnych, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami, miło spędzić czas i porozmawiać z drugim człowiekiem.

Trwa rekrutacja wolontariuszy. Zachęcamy do zgłoszeń!

Wystarczy, że masz:
-minimum 16 lat,
-chęć pomagania innym w formie wolontariatu,
-możliwość dojazdów do seniora minimum raz w tygodniu,
-pozytywne nastawienie.

Osoby chętne mogą wysyłać zgłoszenia e-mail pod adres: redakcja.chmielnononstop@gmail.com. Tam należy uzasadnić w paru zdaniach, dlaczego chce się wziąć udział w projekcie. Rekrutacja trwa do końca sierpnia.
2018-08-14 12:00 470

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.