Poniedziałek, 12 Kwietnia 2021 - Juliusza, Luboslawa, Zenona

Żukowo: Morskie Opowieści w ramach Żukowskiego Lata Muzycznego

Za nami pierwszy koncert Żukowskiego Lata Muzycznego. Pogoda dopisała, zespół porwał publiczność do wspólnego śpiewania, a nawet tańczenia. Wszyscy świetnie się bawili słuchając "Morskich opowieści".

Trójmiejska Grupa Wokalna w składzie: Agnieszka Zębala, Joanna Gorczyca, Sebastian Czerkas i Waldemar Klein to czwórka zaprzyjaźnionych zawodowych muzyków, których cechami charakterystycznymi są świetne brzmienie, zróżnicowany repertuar, humor i wdzięk. Tego wszystkiego doświadczyliśmy podczas koncertu, który był niezwykłą muzyczną podróżą przez morza i oceany.

Kolejna osłona Żukowskiego Lata Muzycznego już w najbliższą niedzielę - tym razem odwiedzimy Włochy, za sprawą koncertu pieśni neapolitańskich w wykonaniu Pauliny Milczanowskiej i Rafała Majznera z towarzyszeniem zespołu Baltic Strings.

Patronat nad imprezą objęli Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski i Proboszcz parafii p.w. WNMP w Żukowie ks. Krzysztof Sagan.
Źródło: Nadesłane: Anna Kozakowska, OKiS Żukowo
2016-07-04 12:00 1796

Komentarze

~upibecup

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Online Amoxicillin Without Prescription http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.