Piątek, 07 Sierpnia 2020 - Kajetana, Doroty, Sykstusa

Żukowo. Oddaj krew i porozmawiaj ze sportowcem!

16 marca, w sobotę od godziny 9.00 do 16.00 w Żukowie w C.H. Byczkowski ul. Gdańska 59A Autobus Krwiodawstwa RCKiK z Gdańska umożliwi oddawanie krwi oraz zapisywanie się do bazy potencjalnych dawców szpiku. Odbędzie się „Spotkanie ze Sportowcem”.


Podczas wydarzenia będzie można porozmawiać ze sportowcami różnych dyscyplin o ich pasji. Zapytać również będzie można o to, gdzie i jak uprawiać sport w gminie.

Kluby sportowe z Gminy będą mogły przedstawić swoją ofertę sportową by każdy mógł się zastanowić jaka dyscyplina, gdzie i w jakim czasie może stać się jego drogą zdrowia.

Odbędzie się również pieczenie sękacza na żywym ogniu, natomiast ok. godziny 13.00 jego degustacja przez odwiedzających.

Pani Maria- dietetyczka i trenerka odchudzania przedstawi prelekcję na temat zdrowego odżywiania, umożliwi degustację koktajli dietetycznych, opowie jak i co jeść aby lżej i radośniej żyć nie tylko w formie wykładu, ale również bezpośredniej rozmowy.

Atmosfera będzie luźna. Kluby lub sportowcy mogą dawać rady sportowe mieszkańcom czy to kierując się mottem „Zaczep mnie i porozmawiajmy o sporcie” jak i w formie wykładu. Odbędą się różnego rodzaju animacje i konkursy. Na zapisanie się do bicia rekordów Guinnessa nie ma już czasu, jednak jest duże prawdopodobieństwo stworzenia największego na świecie węża z medali- większego niż zapisane w rekordzie Guinnessa.

Zapraszamy serdecznie do zabawy. Rzadko bywa, by w jednym miejscu cała rodzina mogła spotkać różnych sportowców i z nimi porozmawiać.
Źródło: Nadesłane
2019-03-11 14:00 879

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.