Niedziela, 05 Lipca 2020 - Marii, Antoniego

Żukowo. Polityczna manipulacja mediami?

Już ponad 2 tygodnie temu przy ul. Gdańskiej w Żukowie pojawił się baner z nazwiskiem Burmistrza Żukowa oraz drugi, skierowany do osoby, która rzekomo ma „rządzić" w powiecie kartuskim. Cały artykuł o sprawie można przeczytać tutaj.


Do naszej redakcji zgłosiło się sporo osób, które twierdzą, że materiały prasowe, które ukazały się w ostatnich dniach w internetowych mediach (Express kaszubski, kartuzy.info) zostały zlecone przez osoby, które być może związane są z tekstami umieszczonymi na banerach. Sugerowano nam również, że nie są to do końca bezstronne artykuły głównym zarzutem jest brak obiektywizmu.

Zastanawiający jest ponoć również fakt, że banery wiszą w tym miejscu już od ponad dwóch tygodni, a dopiero teraz lokalne media zainteresowały się tą sprawą, w dodatku w dość stronniczy sposób.

W związku z tym, chcielibyśmy umożliwić mieszkańcom wypowiedzenie się na ten dość kontrowersyjny temat. Zachęcamy kontaktowania się z naszą redakcją poprzez adres e-mail: redakcja@gazetakartuska.pl bądź umieszczanie komentarzy pod artykułem.

Pragniemy również zaprosić do kontaktu osoby, posiadające wiedzę bądź jakiekolwiek materiały mogące służyć jako dowód współpracy osób pełniących funkcje publiczne z dawnymi służbami PRL.
2018-02-27 19:00 1476

Komentarze

~dreeamo_ewo

jasne gdansk wprowadzil - ale nie obowiazuja slabo to wyglada z perspetywy burmistrza

~Switezianka

Do Kaszubki - naprawdę myślisz, że trzeba być pracownikiem urzędu, żeby potrafić obiektywnie ocenić rzeczywistość? A jeśli chodzi Ci o uchwałę krajobrazową to popieram ją - Gdańsk wprowadził taką kilka dni temu. Te banery, i nie tylko te, ale wszystkie, którymi obwieszone jest Żukowo, są po prostu ohydne.

~Kaszubka

@Swietezianka rozumiem,ze jesteś pracownikiem urzędu skoro znasz tylko takie opinie bo ja slyszalam inne zdania tym bardziej ze pan burmistrz tak strasznie się na nie obruszyl ze chciał warunkować wieszanie banerow ustawa tak bardzo one ci przeszkadzają bynajmniej pisza normalnie a nie jak inne portale ktroe ewidentnie pisaly na zlecenie burmistrza

~Switezianka

A ja się właśnie dziwię, że to w Waszej gazecie tak się ekscytujecie tymi banerami. A jeśli prosicie o zdanie na ten temat, to wszyscy, z którymi rozmawiam, śmieją się z tych szmat. Zapewne temu, kto je wieszał, nie chodziło o taki efekt. :)

~Mieszkaniec

Burmistrz specjalnie zlecił artykuły na własciciela banerow?

~Robert

Pewnie jest coś na rzeczy skoro pozytywne opinie dla burmistrza ukazały w tym samym czasie....

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.