Środa, 20 Listopada 2019 - Anatola, Sedzimira, Rafala

Żukowo: Szczypiorniści GKS-u górą

Szczypiorniści GKS-u Żukowo rozegrali przedostatni mecz sezonu w II Lidze Piłki Ręcznej Mężczyzn. W wyjazdowym meczu GKS wygrał z SMS ZPRP II Gdańsk 37:29 (17:18).

Pierwsze minuty meczu należały do SMS-u, licealiści prowadzili 3:1. Następnie drużyny grały bramka za bramkę, w 19 minucie był remis 12:12. W 23 minucie, po bramce Adama Wieczorkowskiego i dwóch celnych rzutach Mateusza Babierackiego żukowscy piłkarze ręczni wyszli na trzybramkowe prowadzenie 15:12. Jednak ostatnie pięć minut pierwszej połowy należało do młodych szczypiornistów z Gdańska. Pierwsza połowa skończyła się zwycięstwem SMS-u Gdańsk 18:17. Druga połowa zaczęła się remisem. Od czterdziestej minuty szczypiorniści z Żukowa przejęli inicjatywę. Mecz zakończył się zwycięstwem GKS-u Żukowo 37:29.

Skład GKS Żukowo: Kaczmarek w bramce, Radecki 2, Wiczkowski 4, Tobolski, Dzierżawski 2, Adamczyk 2, Marciniak 10, Węsiora, Babieracki 5, Orzechowski 2, Korbus 3, Steege, Wieczorkowski 6, Kot, Myszk 1, Młynarek, Bonisławski – trener.

We wtorek, 12 kwietnia o godz. 18:30 na hali w Żukowie GKS rozegra ostatni mecz II Ligi w tym sezonie.
Źródło: Nadesłane: Marek Marchewicz
2016-04-11 08:30 865