Czwartek, 20 Czerwca 2019 - Diny, Bogny, Florentyny

Zwycięstwo GKS-u Żukowo w ostatnim meczu II Ligi Piłki Ręcznej

Zwycięstwem nad Wybrzeżem II Gdańsk 40:23 zakończyli rozgrywki II ligi piłkarze ręczni GKS-u Żukowo.

Z wyjątkiem pierwszych sześciu minut mecz przebiegał pod dyktando żukowskich szczypiornistów, którzy skutecznie wykorzystywali swoje ataki. Do przerwy GKS prowadził 18:10. W drugiej połowie do 50 minuty Żukowianie powiększyli przewagę do jedenastu bramek a dużą skutecznością popisał się Filip Wiczkowski, który rzucił siedem bramek (w całym meczu 9). Ostatnie dziesięć minut to dominacja GKS-u, który dorzucił jeszcze dziewięć bramek, a w sumie czterdzieści.

Skład GKS Żukowo: Kaczmarek i Muńko w bramce, Radecki 4, Wiczkowski 9, Dzierżawski 3, Adamczyk 3, Marciniak 2, Węsiora 2, Babieracki 2, Orzechowski 2, Korbus 2, Steege 5, Wieczorkowski 2, Myszk 1, Młynarek, Ciszewski 3, Bonisławski- trener.
Źródło: Nadesłane: Marek Marchewicz
2016-04-15 08:40 1086