Piątek, 30 Października 2020 - Zenobii, Przemyslawa, Edmunda

Zwycięstwo Macieja Hirsz w Afryce

Maciej Hirsz, zawodnik Grupy Słabek okazał się najlepszy na prestiżowych zawodach sygnowanych nazwiskiem samego Arnolda Schwarzeneggera. 

Strongman z Kartuz od początku zawodów prezentował wysoką formę i utrzymał ją do ostatniej konkurencji.

- Jestem szczęśliwy, że udało mi sie osiągnąć to, nad czym tak ciężko pracowałem w ostatnich miesiącach - mówi Maciej Hirsz. - Zdawałem sobie sprawę, że poziom zawodów będzie wysoki, ale wiedziałem też, że moja forma pozwala mi walczyć o najwyższe miejsca. Wygrać takie zawody to nie tylko spełnienie jednego z marzeń, ale i motywacja do dalszej, ciężkiej pracy – kontynuuje Maciej Hirsz

W zawodach Maćkowi pomagał kolega z drużyny Grupy Słabek, Mateusz „Sumik” Ostaszewski, który również ma za sobą zwycięstwo w zawodach rangi Arnold Amateur Strongman.

Dzięki temu wynikowi Maciek wywalczył sobie bilet do USA na zawody Arnold Amateur 2018 (Mistrzostwa Świata) i start w turnieju PRO w Afryce w 2018 roku.

Warto również przypomnieć, że okazja do kibicowania Maćkowi nadarzy się już 14 maja na zawodach w Kartuzach. Gościem specjalnym imprezy będzie Mariusz Pudzianowski, który tym razem pojawi się w roli sędziego.
2017-05-08 09:30 1081

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.